Дървен материал от www.emsien3.com

Дървени греди за покрив


Дивовижне поруч з аеропортом: поїздка зі Львова до Флоренції та Болоньї лише за 71€ у два боки! Травень.

Використовуємо хороші ціни на від Ryanair, і автобусних перевізників, вирушаємо в захоплюючу подорож до Флоренції! На зворотньому шляху у вас буде час погуляти по Болоньї.

Якщо аеропорт розташований поруч з містом, особливо популярним — то зовсім не обов’язково їхати з нього тільки в це місто. Придивіться, навколо можуть бути ще більш цікаві місця! Наприклад, місто Флоренція.

Флоренція — одна з перлин в намисті найкрасивіших міст Італії. Розташована вгорі італійського чобітка, Флоренція є столицею Тоскани.

Місто вдало поєднує в собі дух великого минулого (тут аж ніяк не можна ступити ані кроку, не потрапивши на яке-небудь історично значиме місце) і атмосферу живого і динамічного сучасного міста з відмінною кухнею, шопінгом і купою можливостей для розваг.

Як туди дістатися? Дуже просто!

Дати: 22-30 травня

Спочатку їдемо зі Львова в Краків на автобусі, який можна знайти за допомогою сервісу Басфор.

Приклад бронювання 22 травня Львів — Краків за 14 євро (450 грн):

В день приїзду летимо раяном в Болонью.

Приклад бронювання у два боки 23-30 травня Краків — Болонья за 32 євро (141 злотих):

Прилетіли? Молодці. В цей же день рушаємо на автобусі фірми Flixbus до Флоренції, тому що на зворотньому шляху виліт у Краків днем і більш логічно подивитись Болонью після Флоренціі, щоб нікуди не поспішати. Звичайно ви можете підібрати дати та час під себе.

Приклад бронювання у два боки 23-27 травня Болонья — Флоренція за 12 євро:

Ну і після прильоту у Краків їдемо на автобусі додому.

Приклад бронювання 30 травня Краків — Львів за 13 євро (400 грн):

Необхідна віза або біометичний паспорт.

До вартості входить тільки ручна поклажа.

Де купувати квитки?

Квитки ви можете придбати на сайті FlixbusБасфорRyanair

Де дешево жити у подорожі?

Шукати готелі краще через сервіс HotelsCombined.com, який дозволяє порівняти ціни з десятку систем бронювання готелів. Самі так робимо і дуже задоволені :)

Бажаєте отримувати інформацію про акції першими? Підпишіться на нашу групу Вконтакте, на наш Facebook, сповіщення у Telegram або Twitter. Інформація про акції з’являється в них одночасно з публікацією на сайті :)

Можливо, Вас зацікавить наш сайт vandrouki.by (додаткові акції для білорусів) та vandrouki.ru (додатокві акції для россіян)vandrouki.asia (дешеві перельоти з Середньої Азії).

Приємних мандрівок!

Поделиться

Comments are closed.