Дървен материал от www.emsien3.com

Дървени греди за покрив


Ernest Airlines скасовує рейси з аеропорту Львів.

Таким чином авіакомпанія Ernest Airlines вирішила оптимізувати співпрацю з Міжнародним аеропортом Львів. Як повідомляє прес-служба аеропорту, авіакомпанія змінює графік і географію польотів.

З 21 січня 2019 року буде скасовано рейси до Венеції і Мілан (Мальпенса). Про оновлений графіку польотів і нових напрямках аеропорт обіцяє оголосити додатково.

Як повідомила гендиректор аеропорту Львів Тетяна Романовська, авіакомпанія скасувала рейси через низьку завантаження і нерентабельність.

Також лоукостер скоротить до двох разів на тиждень частоту польотів в Рим, Мілан (Бергамо) і Неаполь, через низький попит на рейси. Рішення про скорочення кількості вільотів було прийнято у зв’язку з низьким сезоном авіаперевезень і є тимчасовим.

Разом з тим компанія має намір оголосити інші напрямки з українського міста.

Джерело biz.liga.net

Де дешево жити у подорожі?

Шукати готелі краще через сервіс HotelsCombined.com, який дозволяє порівняти ціни з десятку систем бронювання готелів. Самі так робимо і дуже задоволені :)

Бажаєте отримувати інформацію про акції першими? Підпишіться на нашу групу Вконтакте, на наш Facebook, сповіщення у Telegram або Twitter. Інформація про акції з’являється в них одночасно з публікацією на сайті :)

Можливо, Вас зацікавить наш сайт vandrouki.by (додаткові акції для білорусів) та vandrouki.ru (додатокві акції для россіян)vandrouki.asia (дешеві перельоти з Середньої Азії).

Приємних мандрівок!

Поделиться

Comments are closed.