Дървен материал от www.emsien3.com

Дървени греди за покрив


Львів — Братислава лише за 9€ в один або 18€ у два боки для клубу! Всім 29€. Травень.

Чудова ціна для відвідування Братислави від Wizz Air! Переліт в один бік буде коштувати лише 9 євро, а у два боки — 18 євро. Також можна заїхати у Вiдень, там недалеко.

Отже, у авіакомпанії Wizz Air з’явились дешеві квитки на рейс зі Львова до Братислави — квиток в один бік буде коштувати лише 9 євро, при наявності Wizz Discount Club

Доречі, можна заскочити у Відень. Їхати лише 1 годину на автобусі компанїї Flixbus.

Дати: 23-25/30 травня

Необхідна віза або біометичний паспорт.

Приклад бронювання у два боки 23-25 травня Львів — Братислава за 18 євро (538 грн):

Приклад бронювання у два боки 23-30 травня Львів — Братислава за 18 євро (538 грн):

Що таке Wizz Discount Club? Це програма лояльності, річна підписка на яку коштує 30 євро на двох. З WDC кожен квиток на одну людину на кожну поїздку буде коштувати на 10 євро менше

Квитки ви можете придбати на сайті Flixbus та Wizz Air.

Де дешево жити у подорожі?

Шукати готелі краще через сервіс HotelsCombined.com, який дозволяє порівняти ціни з десятку систем бронювання готелів. Самі так робимо і дуже задоволені :)

Бажаєте отримувати інформацію про акції першими? Підпишіться на нашу групу Вконтакте, на наш Facebook, сповіщення у Telegram або Twitter. Інформація про акції з’являється в них одночасно з публікацією на сайті :)

Можливо, Вас зацікавить наш сайт vandrouki.by (додаткові акції для білорусів) та vandrouki.ru (додатокві акції для россіян)vandrouki.asia (дешеві перельоти з Середньої Азії).

Приємних мандрівок!

Поделиться

Comments are closed.