Дървен материал от www.emsien3.com

Дървени греди за покрив


Polonus і Lux Express запускають автобусний маршрут Львів — Варшава — Вільнюс.

Польський перевізник Polonus і естонський Lux Express оголосили про співпрацю, в рамках першого етапу якої пасажири зможуть забронювати на єдиному бланку поїздку за маршрутом Львів-Варшава-Вільнюс.

Зі Львова до Варшави пасажирів доставить Polonus, де потрібно буде зробити пересадку на автовокзалі Варшава-Західна. В столицю Литви доставку пасажирів забезпечує Lux Express.

Зараз на сайті польського перевізника є можливість забронювати квитки на рейси до Вільнюса з двома варіантами пересадки в Варшаві — один передбачає час очікування 2 години, а другий 5 годин 45 хвилин.

Де купити квитки на автобус?

Купити квитки можна на сайті pkspolonus.pl

Де дешево жити у подорожі?

Шукати готелі краще через сервіс HotelsCombined.com, який дозволяє порівняти ціни з десятку систем бронювання готелів. Самі так робимо і дуже задоволені :)

Бажаєте отримувати інформацію про акції першими? Підпишіться на нашу групу Вконтакте, на наш Facebook, сповіщення у Telegram або Twitter. Інформація про акції з’являється в них одночасно з публікацією на сайті :)

Можливо, Вас зацікавить наш сайт vandrouki.by (додаткові акції для білорусів) та vandrouki.ru (додатокві акції для россіян)vandrouki.asia (дешеві перельоти з Середньої Азії).

Приємних мандрівок!

Поделиться

Comments are closed.