Дървен материал от www.emsien3.com

Дървени греди за покрив


З Варшави до Амману лише за 39€ у два боки! Березень.

У авiакомпанiï Ryanair з’явились хороші цiни за перелiт з Варшави до столицi Йoрданiï — політ у два боки будет коштувати лише 39 євро!

Звичайно раніше траплялися більш вигідні ціни з Кракова, але останнім часом реальних можливостей дешево потрапити в цю країну стає все менше.

Йорданiя насамперед вiдома мiстом Петра, мертвим морем та мальовничою пустелею Вадi-Рам. Про Петру кажуть «Рожеве місто, старе, як i cам час».

Це, безумовно, найвідоміша пам’ятка Йорданії, яка вирублена прямо у скелi. Велечезнi гори та простори пустелi Вадi-Рам також не залишать вас байдужим.

Дати: деякі дати в березні

До вартостi квитка включена тiльки ручна поклажа. Всi iншi послуги сплачуються окремо.

Необхiдна шенгенська вiза або бiометричний паспорт для безвiзового вiдвiдування Польщi.

Потрібна віза в Йoрданiю.

Приклад бронювання у два боки 1-8 березня Варшава — Амман за 39 євро (170 злотих):

Приклад бронювання у два боки 11-15 березня Варшава — Амман за 39 євро (170 злотих):

Квитки можно придбати на сайті Ryanair.

Де дешево жити у подорожі?

Шукати готелі краще через сервіс HotelsCombined.com, який дозволяє порівняти ціни з десятку систем бронювання готелів. Самі так робимо і дуже задоволені :)

Бажаєте отримувати інформацію про акції першими? Підпишіться на нашу групу Вконтакте, на наш Facebook, сповіщення у Telegram або Twitter. Інформація про акції з’являється в них одночасно з публікацією на сайті :)

Можливо, Вас зацікавить наш сайт vandrouki.by (додаткові акції для білорусів) та vandrouki.ru (додатокві акції для россіян)vandrouki.asia (дешеві перельоти з Середньої Азії).

Приємних мандрівок!

Поделиться

Comments are closed.