Дървен материал от www.emsien3.com

Дървени греди за покрив


Поїздка з Києва в найстаріше місто Німеччини лише за 43€ туди-назад!

Якщо вас вже не заманиш в міста, в які ви вже прилітали, то можливо вам необхідно не обмежувати себе оглядом міста, ім’я якого носить аеропорт. З великою ймовірністю в окрузі обов’язково знайдеться місто, гідне вашої уваги.

Трір — найстаріше місто Німеччини, яке розташоване на кордоні з Люксембургом. Місто було засноване римлянами, які дали місту назву «Аугуста Треверорум». Більше історичних архітектурних пам’яток стародавнього Риму, ніж в Трірі, залишилося хіба що в самому Римі.

Історія цього міста відображена в численних римських, середньовічних і ренесансних архітектурних пам’ятках, вісім з яких віднесені ЮНЕСКО до об’єктів всесвітньої спадщини.

Дати: 15-22 березня

Для початку летимо з Києва в аеропорт Франкфурт Хан.

Приклад бронювання у два боки 15-22 березня Київ — Франкфурт Хан за 20 євро:

А далі з аеропорту їдемо в Трір на автобусі фірми Flibco.

Приклад бронювання у два боки Франкфурт Хан — Трір за 10 євро:

До вартості входить тільки ручна поклажа.

Необхідна віза або наявність біометричного паспорта для безвізового відвідування.

Де придбати квитки?

На сайті Flibco та ryanair.com 

Де дешево жити у подорожі?

Шукати готелі краще через сервіс HotelsCombined.com, який дозволяє порівняти ціни з десятку систем бронювання готелів. Самі так робимо і дуже задоволені :)

Бажаєте отримувати інформацію про акції першими? Підпишіться на нашу групу Вконтакте, на наш Facebook, сповіщення у Telegram або Twitter. Інформація про акції з’являється в них одночасно з публікацією на сайті :)

Можливо, Вас зацікавить наш сайт vandrouki.by (додаткові акції для білорусів) та vandrouki.ru (додатокві акції для россіян)vandrouki.asia (дешеві перельоти з Середньої Азії).

Приємних мандрівок!

Поделиться

Comments are closed.